Personel - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Wieliczka
Umów się na wizytę

Personel


Nazywam się Karolina Soboń-Madej, ukończyłam studia wyższe na kierunku Dietetyka w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. W ramach poszerzania swojej wiedzy obecnie kontynuuję naukę na studiach drugiego stopnia z zakresu dietetyki klinicznej, a także uczestniczę w dodatkowych szkoleniach i kursach. Jestem dietetykiem zarówno z zawodu jak i pasji. Zdrowy styl życia od zawsze jest mi bliski i swoim pacjentom chcę przekazać, że zdrowa dieta może być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. W jadłospisach nie ma więc miejsca na monotonię, a zalecenia oparte są głównie na prostych i smacznych posiłkach. W relacji z pacjentem kieruję się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem, do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Na wizytach daję od siebie dużą dawkę uśmiechu i motywacji, aby wspierać pacjentów w dążeniu do wyznaczonych celów. Jestem osobą otwartą i empatyczną, a zadowolenie pacjenta jest dla mnie priorytetem. Jestem zdania, że podjęcie decyzji jest połową sukcesu, w drugiej połowie chętnie pomogę.

Mój problem choroba…………… insulinooporność……..wydawało mi się, że niemożliwe jest bym schudła, jestem dalej w trakcie kuracji …..ale kg pięknie spadają , niemożliwe stało się MOŻLIWE, polecam serdecznie 🙂

Beata

Dzięki PZ Wieliczka udało mi się schudnąć 12 kilogramów w miłej i bardzo sympatycznej atmosferze. Polecam wszystkim panią dietetyk, bo jest to dietetyk z powołania, który słucha, pomaga, motywuje…i zawsze wita z uśmiechem na twarzy 🙂

Monika

Bardzo dziękuje za profesjonalne podejście do mojego problemu i całą opiekę dietetyczną jaką zostałam otoczona w Projekcie Zdrowie w Wieliczce. Dzięki Wam czuję że osiągnę swój cel!

Grażyna
księgowa

Dzięki pomocy pani dietetyk udało mi się schudnąć nadprogramowe kilogramy które pozostały mi po ciąży. Całym sercem polecam panią dietetyk, dzięki której znów czuję się dobrze w swoim ciele.

Magda
sprzedawca

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy